Nieuwsbrief juni 2024

Nieuwsbrief juni 2024

Hey!

Welkom bij onze laatste nieuwsbrief voor de zomervakantie! Juni was een hectische maand vol geweldige events. We startten een gloednieuwe samenwerking met Kompanjon, hosten de indrukwekkende Velo-city conference en organiseerden onze eerste twee grote events met RBFA Experiences op de KBVB-site. Met maar liefst 35 teambuildings in één maand en het behalen van 2 CERTA-certificaten hebben we echt wel laten zien wat we kunnen! Tijdens de zomer laden we op, maar blijven we beschikbaar en klaar om jullie te helpen. Fijne zomer en tot snel!

In deze nieuwsbrief:

Event Masters en Kompanjon vzw

We zijn fier om ons nieuwe partnership met Kompanjon vzw aan te kondigen! We waren al een tijdje op zoek naar een nieuw CSR-project dat echt bij ons past, en dit is het helemaal. Voortaan zal Event Masters een structurele partner van Kompanjon vzw zijn. We ondersteunen hen financieel, maar ook praktisch bij de organisatie van hun eigen events, fund raising dinners, etc… En er is meer; we verwerken dit partnership namelijk ook in de samenwerking met onze klanten. Voor elk event dat we in de toekomst organiseren, wordt er een bijdrage gerealiseerd voor de werking van Kompanjon vzw. Op deze manier creëren we een blijvende positieve impact in de maatschappij! Een event met Event Masters organiseren, betekent dus automatisch het steunen van deze geweldige vzw.

Wie is Kompanjon vzw?

Ze zijn een jonge, groeiende organisatie die studenten verbindt met maatschappelijk kwetsbare gezinnen voor studieondersteuning. Dit geeft ons de kans om echt verschil te maken, iets waar wij ook de volle 100% voor staan. Ons team is super enthousiast over de visie en aanpak van Kompanjon. Samen willen we een duurzame, positieve impact hebben op kinderen, gezinnen, scholen en studenten. Zoals Katelijne, coördinator, van Kompanjon, zegt: “Wij zijn heel blij om te gaan samenwerken met een bedrijf als Event Masters. We zien een team van medewerkers die maatschappelijk geëngageerd zijn, en zich open en enthousiast opstellen ten aanzien van ons. We hebben al een paar meetings samen gehad en telkens valt de positieve vibe op. Dat past wel bij Kompanjon want ook wij zijn een gedreven team.  

We leerden elkaar al een stuk beter kennen op de twee feesten die we samen organiseerden in Antwerpen en Gent voor de kinderen, ouders en studenten waarmee we dit jaar samenwerkten. Wij zijn goed in feesten organiseren maar met Event Masters erbij kreeg alles net dat tikkeltje meer. De medewerkers brachten originele spelen mee, bakten honderden pannenkoeken en lieten de kinderen kennis maken met virtuele brillen. Als kers op de taart deden we met z’n allen de ‘Boomtime’, een perfecte afsluiter voor ons 15-jarig bestaan extra kleur en klank te geven. We kijken uit naar een verdere samenwerking! “

Kompanjon vzw heeft begin deze maand de Koningin Paolaprijs 2024 in ontvangst mogen nemen. Deze prijs erkent projecten die de ongelijkheid tussen jongeren verkleinen en eerlijke kansen op succes bevorderen. Dit onderstreept het waardevolle werk dat Kompanjon doet, en wij zijn trots om hen te ondersteunen in hun missie.

Meer weten over Kompanjon? Bezoek hun website hier: https://www.kompanjon.be/

Velo-city conference 2024

Van 18 tot 21 juni vond Velo-city 2024 plaats in Gent, een event dat meer dan 1.600 fietsliefhebbers, experts en innovators van over de hele wereld samenbracht. 

De conferentie werd gehouden in de prachtige locaties van de Floraliënhal en Kuipke, wat de perfecte setting bood voor de diverse activiteiten. Er waren 370 sprekers die hun kennis deelden over onderwerpen zoals stedelijke fietsinfrastructuur, duurzame transportoplossingen en de nieuwste technologische ontwikkelingen binnen de fietswereld. 

Naast de informatieve sessies was er een uitgebreide tentoonstelling met 60 stands verspreid over een ruimte van wel 15.000m2. Hier konden de deelnemers de nieuwste innovaties op het gebied van fietsen ontdekken, netwerken met industrie-experts en zich laten inspireren door de vele gepresenteerde producten en diensten. Een van de hoogtepunten van Velo-city 2024 was de indrukwekkende fietstocht door de straten van Gent waar maar liefst 3000 deelnemers deel aan namen.

Woensdagavond vond het Après Fiets-feest plaats op de Vrijdagmarkt. Na de 9 km lange fietstocht verzamelden de deelnemers zich voor een avond vol ambiance. Optredens van de Gentse DJ-School, Oriana Ikomo en NAFT zorgden voor een onvergetelijke sfeer en een geweldige avond.

Een welgemeende dank u aan ons geweldige PCO team, productie team, onze partners en de crew die hebben bijgedragen aan het succes van Velo-city 2024.

Onze eerste events op de Proximus Basecamp met RBFA Experiences

Op 21 en 22 juni 2024 organiseerden we met RBFA Experiences, onze allereerste evenementen op Proximus Basecamp. Het startschot werd direct gelost met twee grote, opeenvolgende evenementen, die beiden optimaal gebruik maakten van de in- & outdoor faciliteiten op deze unieke locatie. 

Op 21 juni vond het eerste event plaats. Een sportieve blend van plenaire sessies, inspirerende keynotes van ex-Belgian Cat Ann Wauters, 6 gevarieerde teambuilding activiteiten, een awardshow – met een private guided tour doorheen de mythische locatie voor de winnaars – en een heuse after-party. Er was geen tijd voor rust, want daags nadien, organiseerde DELA een Familiedag voor hun makelaars en gezinnen. Activiteiten zoals springkastelen, petanquebanen, voetbal rodeo, een kinderhoek en begeleide rondleidingen door de faciliteiten van de Rode Duivels zorgden voor een gezellige en interactieve dag. 

Deze evenementen toonden de veelzijdigheid van het Proximus Basecamp: van de indoor hall en het Clubhouse tot de Red Corner en de voetbalvelden. De locatie bood de perfecte achtergrond voor beide evenementen en maakte ze tot een groot succes. Bedankt aan de meer dan 1.000 deelnemers voor hun enthousiasme!

Met deze eerste twee events hebben we laten zien hoe Proximus Basecamp en RBFA Experiences de perfecte setting bieden voor diverse evenementen. 

We kijken uit naar meer succesvolle evenementen op deze bijzondere locatie!

Benieuwd naar de mogelijkheden voor jouw evenement? Bezoek onze website en ontdek wat Proximus Basecamp voor jou kan betekenen: https://rbfaexperiences.be/

45 teambuildings in één maand? Kunnen we!

In juni hebben we een ware marathon van teambuildings afgelegd. Want afgelopen maand hebben we maar liefst 45 evenementen georganiseerd, variërend van kleine sessies voor 5 personen tot grootschalige bijeenkomsten voor wel 500 deelnemers. Deze maand was een schitterend voorbeeld van hoe divers onze teambuilding sessies kunnen zijn. 

Onze teambuildings brachten de meest uiteenlopende teams samen. Van de populaire ‘Beat the Boxes’, waar deelnemers door het oplossen van puzzels en raadsels vergrendelde koffers moesten ontgrendelen, tot de spannende ‘Chain Reaction’, waar precisie en samenwerking cruciaal waren. Maar ook teambuildings op maat passeerden de revue. Het enthousiasme van de deelnemers was aanstekelijk en zorgde voor een geweldige sfeer.

We organiseerden teambuildings van diverse groottes en ondanks de wisselende weersomstandigheden – van regen en wind tot stralende zon – waren alle evenementen een groot succes. Ongeacht het weer of de grootte van de groep, kunnen jullie altijd op ons rekenen! 

En niet alleen ons Teambuilding departement, maar ook collega’s uit andere afdelingen hebben de handen uit de mouwen gestoken om al deze teambuildings te ondersteunen. Het was dus écht teamwork tijdens deze teambuildings!

Benieuwd naar wat wij voor jouw team kunnen betekenen?

Neem een kijkje op onze website en ontdek de vele mogelijkheden. Laat de zomer maar komen!

Prachtig diner in de abdij van Villers

Event Masters organiseerde een exclusief diner voor Proximus bij de prachtige Abdij van Villers voor maar liefst 34 genodigden en hun partners. De avond begon met presentaties vol strategische inzichten, gevolgd door een historische rondleiding door de abdij. Live artiesten zorgden voor ontspannende achtergrondmuziek, wat perfect samenvloeide met de sfeer van de locatie en het prachtige weer. 

Niet 1, maar 2 CERTA certificaten!

We zijn super trots om aan te kondigen dat Event Masters als eerste MICE (Meetings, Incentives, Conferences, and Events / Exhibitions) agentschap het CERTA-label heeft behaald! 

Toen Minister David Clarinval en Staatssecretaris Alexia Bertrand ons het CERTA-label overhandigden, kregen we een geweldige verrassing: we ontvingen ook het CERTA Green label! Een onverwachte, maar prachtige erkenning van onze duurzaamheidsinspanningen.

Het CERTA-label is bedoeld voor bedrijven die reizen op de markt brengen, zoals reisbureaus en touroperators. Het vereist naleving van strenge administratieve en wettelijke normen en een focus op kwaliteit, permanente opleiding, digitalisering en duurzaamheid.

“Dit CERTA-label is een bijzonder mooie realisatie voor uw federatie en de sector in het algemeen. Met dit label tonen bedrijven de bereidheid om zich te onderscheiden en hun engagement actief aan hun klanten te communiceren. Informatie is belangrijk en speelt een sleutelrol in iedere vrije markteconomie!”, aldus Minister David Clarinval.

We zijn ontzettend trots om een van de 26 bedrijven te zijn die dit certificaat hebben mogen ontvangen. Super trots op ons team!

Happy Client Quote

Both the Brussels Conference on the Wellbeing of Seafarers on March 8, 2024 and the EU Dialogue on End-of-life Recreational Craft on March 18, 2024 which took place in the historic Egmont Palace in Brussels, were a resounding success. I thank the tireless, proactive and client-first attitude of all the persons at Event Masters that were involved. Special thanks go out to those three that were the most crucial: Nathalie Troch, Elke Spiessens and Dag Thielemans. Your professionalism, creativity, and problem-solving skills exceeded our expectations and were of tremendous assistance in the preparation and organization of the two events of Ministerial level.

I would like to extend my sincere gratitude and congratulations to your team for the support and expertise you provided during the organization of this event. It was a pleasure to work with you and I wish to thank you for the professional and positive cooperation.